"אמילקה"-בגדים ואקססוריז

אסתי לנדא

רן ויפעת בר-אור הם זוג יזמים צעירים שהחליטו להיות עצמאים ולפתוח עסק משלהם. בביקורנו במקום התרשמנו כי למרות הקושי שבהתמודדות עם עסק חדש, "אמילקה" הוא מקום המשרה תחושה של יצירה תמידית והמון סיפוק.

יפעת בחורה צעירה מאד, נמרצת ומוכשרת, עיצבה את הבוטיק בכישרון רב ובטעם טוב. זהו מקום עם שיק שכיף להיכנס אליו, למשש ולמדוד ממבחר יצירות האופנה.

אמילקה ששמה מתנוסס בחזית הבוטיק, היא סבתא של רן, אישה מיוחדת בת 86 שהשפעתה באה לידי ביטוי בעיצוב החנות, עיצוב הבגדים ואפילו הגרפיקה.

 

החנות קיימת כבר שלוש שנים ונותנת מענה וחוויה משותפת לאמהות ולבנותיהן שיכולות להיכנס יחד לחנות ולצאת עם בגד מתאים לכל אחת מהן. יפעת הצליחה למשוך קהל לקוחות נאמן שחוזר למקום על מנת להיעזר בה ובצוות העובדות המפגינות כישורי סטיילינג.

יפעת אומרת, כי כבר מילדותה גילתה זיקה לאופנה. היא למדה עיצוב תעשייתי, עסקה בפיסול בחימר למדה גם נתרופטיה אבל חזרה בסופו של דבר לאהבתה העיקרית: עיצוב ויצירה אמנותית והעיסוק באופנה בשביל יפעת הוא עשייה אמנותית.

הבגדים בחנות מיובאים בחלקם מאירופה ומארצות הברית אבל יש כאן גם נגיעות של מעצבות ישראליות, חלקן יותר מוכרות וחלקן פחות. למותגים בחנות יש בלעדיות.

האווירה במקום נעימה ואפילו המוסיקה ברקע מושמעת ב"גובה האוזניים". זהו בוטיק המשדר יוקרה ואיכותיות והמחירים כמובן בהתאם.

קצת לפני שיצאנו משם ביקשתי מיפעת להתאים לי בגד על פי סגנוני האישי, מעין מבחן קטן שהיא עמדה בו בכבוד ובהצלחה רבה.

אמילקה
סוקולוב 63 רמת השרון.
תגובות
1.
שווה ביקור!
ל.ה  |  11.08.09
2.
חנות מקסימה!
מורן  |  25.08.09
3.
דפנה לוסטיג
שמחה  |  15.09.09
4.
חנות מדהימה
שירה  |  22.09.09
5.
בגדים מקסימים ל"ת
סינדי  |  23.04.12
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי