"אליזבט טרוסט" - האנגר של יופי

"אליזבט טרוסט" הוא אתר מרשים וצבעוני המושך את העין והלב. זהו מקום שכיף להסתובב בו, למשש, להריח ולנשום כשהחושים כולם משתתפים בחגיגה

אסתי לנדא

ספק אם כשאתן שומעות את השם "אליזבט טרוסט", יש מי מכן שיודעת לשייך את השם לתחום העיסוק. לספק הזה תורמת גם העובדה שהעסק הזה מצוי בלב לבו של מתחם מוסכים, באזור צפוף מכוניות שריח גריז ממלא את סביבותיו וברקע קולות וקללות הבוקעים מפיהם של גרז'ניקים.

אבל שמגיעים לבסוף אל האנגר ברמת השרון שבו שוכנת "אליזבט טרוסט" מגלים חנות גדולה ויפיפייה לדברים לבית המשתרעת על פני מבנה ששימש בעבר מוסך למכוניות, ולכן ההפתעה

 כל כך גדולה.

"אליזבט טרוסט" הוא אתר מרשים וצבעוני המושך את העין והלב. זהו מקום שכיף להסתובב בו, למשש, להריח ולנשום כשהחושים כולם משתתפים בחגיגה אותה הכינו עבורנו הלקוחות, ענת בונה ושרית פילץ בעלות חנות האופנה המפתיעה.

שרית, היא בוגרת המדרשה לאומנות ובבעלותה גם סטודיו למוזאיקה, במסגרת פעילותה רבת הגוונים כבר הספיקה להוציא שני ספרים. שרית רואה עצמה כפריקית של אומנות ועיצוב ולאחר שהגיעה למסקנה כי נחוץ חידוש כלשהו בתחום העוסק בעיצוב פנים החליטה לעשות מעשה. לתפישתה זהו תחום  שנשאר קפוא בהשוואה  לאומנויות אחרות בארץ ובעולם שעשו קפיצה התפתחותית גדולה. היא מאמינה שבעוד עשור, בני האדם יהיו האוצרים של עצמם. הדבר יבוא לידי ביטוי בתעוזה וביכולת לערבב הכל עם הכל. לדבריה. זה התהליך שיביא להשתחררות בתחום עיצוב הפנים, כפי שכבר קרה בתחום האופנה.

עבור שרית, "אליזבט טרוסט" היא למעשה הגשמת חלום. היא מייבאת

 פריטים רבים מהודו והעיצובים נעשים בתמיכה של שותפתה וחברתה ענת.

המוצרים נבחרים בקפידה תוך שילוב שמשרה אווירה נעימה וצבעונית. ממש מקום עם אופי.

ובאשר לשם: "אליזבט טרוסט" הוא שם עם נוכחות בימתית, שם של סבתא אוסטרית שאומר למעשה הכל.

 

אליזבט טרוסט
רחוב חרש 5 נווה מגן
רמת השרון
03-5470662
תגובות
אין תגובות למאמר
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי