שנה לפעילותו של אתר האינטרנט דה-ז'ה-וו

בשבוע שעבר מלאה שנה להקמת אתר דה-ז'ה-וו, וכדרכנו ניצלנו את התאריך כדי לחגוג וליהנות יחד עם חברות המועדון הנאמנות שלנו

 אסתי לנדא

בגרנו, גדלנו, חגגנו

שנה לפעילותו של אתר האינטרנט דה-ז'ה-וו

 

בשבוע שעבר מלאה שנה להקמת אתר דה-ז'ה-וו, וכדרכנו ניצלנו את התאריך כדי לחגוג וליהנות יחד עם חברות המועדון הנאמנות שלנו. האירוע התקיים ביבנה בהשתתפות כ-60 נשים שבאו ליהנות ממגוון המטעמים ולהאזין להרצאתה של ד"ר ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן כירורגית פלסטית מנהלת המרכז לכירורגיה פלסטית בבית חולים משגב לדך בירושלים בנושא "לשמר את הנעורים". לד"ר רוזנברג גם מרפאה באסותא תל אביב ובירושלים. במרפאה מכשיר חדיש ביותר והיחיד בארץ לפילינג עמוק, הסרת כתמים וכדומה.

בהרצאתה הסבירה כי לא כל אישה זקוקה מיד לניתוחים וכי יש פתרונות נוספים רבים לטיפול בעור עוד לפני "הסכין". כדי להגיע לתוצאות טובות יש להסתכל על תמונות של המטופלת בצעירותה בשנות העשרים לחייה ובעזרת הניתוח להגיע לתוצאה הטבעית ביותר והתואמת ככל האפשר לתמונה בעבר. בחלקה השני של ההרצאה היתה גם התיחסות לשיחזורים אצל נשים שעברו כריתת שד חלקית או מלאה ופתרונות אסתטיים לכך. היא הדגישה את חשיבותו של הרופא הפלסטיקאי בניתוחים שכאלה בנוסף לכירורג. התוצאה לגמרי אחרת מבחינה אסתטית ויש להקפיד על כך.

להרצאה קדם מפגש של נשות המועדון עם סבחה אבו ג'אנס, יועצת ראש העיר רהט למעמד האישה, שבאה להציג את נושא קידום מעמד האישה במגזר הבדואי ופעילותה בנושא. כמו כן הציגה את פעילות העמותה לטיפול באלימות נגד נשים בחברה הבדואית שהוקמה ביישוב לצורך סיוע לנשים אלה.

נראה היה שרבות ממשתתפות המפגש מצאו עניין רב בנושאים שהועלו בפניהן והיו אף שביקשו להתמיד בקיומה של סדרת מפגשים בנושאים מגוונים.

בסיום האירוע נמסר למשתתפות כי הפעילות הבאה תתקיים במסגרת טיול מאורגן של נשות המועדון בסין.

נשים המבקשות להשתתף בטיול, יכולות להירשם באתר או לפנות לאסתי, 052-6117401.

פרטים על מועד הטיול ומסלולו יפורסמו בקרוב.

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי