תצפית על הרי יהודה

הכניסה לבית עוברת דרך גן עצי זית, הבניה הנמוכה, מאפשרת הצצה אל הנוף הקסום ועם רדת החשיכה, האורות הנשקפים באופק וההרים הרחוקים, יוצרים תחושה של "אני והטבע לבד"

 

אסתי לנדא

הוזמנתי לאירוע בביתה רחב הידיים של דליה במושב אורה. הבית צופה להרי יהודה וירושלים. את אוויר ההרים, סופגים מיד בכניסה למושב. כך, שגם ביום קיץ לח חובה להצטייד במשהו קצת יותר מחמם.

הכניסה לבית עוברת דרך גן עצי זית, הבניה הנמוכה, מאפשרת הצצה אל הנוף הקסום ועם רדת החשיכה, האורות הנשקפים באופק וההרים הרחוקים, יוצרים תחושה של "אני והטבע לבד". מסביב לבית דשאים מטופחים, בריכת שחייה שקופה, טבועה בתוך הירוק ו"אוויר הרים צלול כיין" מצוי לא רק בשיר המפורסם. 

דליה פותחת את ביתה לאירועים מיוחדים . מפגשים וימי כיף. היא מארחת במטבחה, קבוצות קטנות, לארוחה כורדית סביב שולחן אבירים אבל, כמובן, באירועים גדולים ניתן להזמין שירותי קייטרינג שאחד מהם פגשתי וטעמתי במקום, בשם "לואיזה" ממושב בית- זית. אכלתי דג ים ברוטב קדאיף שהיה מצויין, את קציצת הפלאפל שהוגשה בשלושה רטבים מיוחדים ובצלוחית הגשה מעוצבת למנה. בדקתי את נושא הכלים שהיוו חלק חשוב בתפאורה הקולינרית ושייכים לחברת "כלים" כולל כלי ההגשה המיוחדים. עיצוב המקום, הספסלים הלבנים, שולחנות הבר, הם של חברת "נרועים מבית עמית עיצובים חיים" החברה מתמחה בהפקת אירועים עסקיים וביתיים . 02-6426211

בכניסה למתחם רחב הידיים ציפתה לנו הפתעה בדמות שני זקנים מקסימים ארנסטו והילדה שברכו את האורחים וניהלו שיחה עירה עם הנכנסים בעזרתן של שתי שחקניות מתיאטרון הקרון, מרים זלצברג וציפור פרומקין. את בובות הזקנים יצרה רויטל אריאל מספוג ועם הרבה, הרבה נשמה. 02-5618514

על הקפה ניצחו החברה של "קפה ועוד" בליווי עוגיות וחטיפי שוקולד מצויינים ובאדיבות קייטרינג "לואיזה".

כשחזרתי הביתה עם המון אוויר טוב וחיוך ציינתי בפני בעלי שזה המקום לחגוג את האירוע הבא שלנו.

לכו ותבדקו!

 

לאתר האינטרנט

 

 

 

טל' 054-7700250
אזור ירושלים
"בוילה של דליה"
גן אירועים במושב אורהתגובות
1.
מקום.....
מיה סטרול  |  02.01.09
2.
איזה כף
יפה  |  22.01.09
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי