חנדלה - חן המקום על אורחיו

הגעתי ל"חנדלה" באחד הימים החמים של חופשת הקיץ והמקום המה משפחות על ילדיהם

אסתי לנדא

 

אי שם בין רעננה להוד השרון, בינות לשדות חרושים לצד הכביש העוקף את גבעת חן, מצוי "חנדלה". זהו בית קפה מסעדה עם המון שקט וירוק בעיניים. בדרך לשם עברתי מספר מושבים, שפע של חממות ועצים ירוקים הנושקים לאופק הכחול. ראיתי בתים יפים המקרינים שלווה ונינוחות על סביבתם ולאחר זמן קצר מצאתי את עצמי אל מול מרפסת עץ רחבת ידיים.

"חנדלה" שוכן בלב כל היופי הזה, קצת מבודד משאון הישובים העירוניים המצויים כמטחווי נסיעה משם, אך מפתה ומזמין את כל מי שנפשו חפצה לתפוס קצת שלווה מהעיר הגדולה.

 

הגעתי ל"חנדלה" באחד הימים החמים של חופשת הקיץ והמקום המה משפחות על ילדיהם. בית הקפה ממוקם במבנה של לול ישן וחללו של המקום המעוצב ומרחביו נראו מתאימים בהחלט לקלוט את כל ההמון הזה ועדיין להעניק ליושבים בו אווירה של רגיעה.

כבר כשהתמקמתי יכולתי להבחין כי המקום נשמר ומטופל בקפידה. הכל נקי, הכלים על השולחן מצוחצחים והתפריט מזמין. חברי המליצו לי להתנסות בארוחת הבוקר המוצעת במקום ולא חסכו שבחים בנידון, אך אני העדפתי משהו קצת שונה.

למנות ראשונות בחרתי שיפודי חלומי על הגריל וניהנתי מאוד. אחר כך הזמנתי כנפי עוף ברוטב סויה שהיו פחות טעימים לחכי, אך מיד זכיתי לתגובת המלצר שהציע לי ללא היסוס מנה חלופית. המנות שבאו בהמשך, סלט קריאולי וסטרוגנוף נתחי חזה עוף כבר השכיחו אכזבות קודמות וכך גם המנות האחרונות.

 

הבטחנו לחזור שוב בשעת בוקר קרירה יותר כדי ליהנות מאותה ארוחת בוקר מומלצת, ועד שאנחנו נעשה זאת, גם לכם כדאי לבוא ולנסות.

 

 

"חנדלה"
מושב גבעת חן
טלפון:09-7603647
פתוח כל השבוע
תגובות
1.
חנדלה -"מסעדה בטעם של עוד..."
דרור זיו  |  30.06.12
2.
הכל נפלא ?
אחת  |  10.08.14
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי