מלכות השלג

גם לנשים מגיעה חופשת סקי על מדרונות השלג

נורית מצלר

  

הגברים חושבים שרק להם מגיע. נשים בכל העולם עושות את זה ובכיף. הגיעה הזמן שגם נשות ישראל תתארגנה בחבורה משלהן כדי לממש את מלוא התענוג שהחורף יכול להציע. בנות, זה הזמן להצטרף לקבוצת המייסדות של מועדון "מלכות השלג"

 

מדי חורף הם מתארגנים בקבוצות, נפרדים יפה מהאישה והילדים, ויוצאים יחד למדרונות השלג באחת ממדינות אירופה. בשבילם זה משהו כמו "עוד יציאה למילואים", סוג של אחוות גברים שבאה לידי ביטוי במסלולי הסקי הלבנים. יש אמנם כאלה שמעדיפים לעשות זאת במסגרת משפחתית, אבל מספרם של אלה בטל בשישים מול המעדיפים יציאה בחבורה. לעתים משום שהאישה אינה עושה סקי ובעבור ישיבה בבית קפה לרגלי המעליות או בפסגת ה"פיסטין", לא משתלם להוציא סכומים גדולים כל כך. אחרי הכל, חבילת סקי באירופה אינה דבר זול כלל ועיקר ולמעשה זהו ספורט שמיועד בעיקר למי שידו משגת.

 

עכשיו הגיע הזמן לשנות את המציאות הזאת ולהראות בעיקר לעצמנו הנשים, שגם אנחנו יכולות. גם לנו מגיעה חופשה של חורף על מדרונות השלג, גם אנחנו אוהבות לצאת בחבורה, ואם לא עשינו עד היום סקי, אנחנו יכולות ללמוד זאת לא פחות טוב מהגברים. בסופו של דבר העולם מלא בגולשות ואין שום סיבה שנשות ישראל לא תטעמנה אף הן מההנאה הגדולה המזומנת לכל מי שמחליק להנאתו במדרונות האלפים, במסלולי הפירנאים, ובכל אתר סקי אחר ברחבי העולם.

 

ביוזמת אתר דה ז'ה-וו, מתארגנת חבורה של נשים (אכן, נשים בלבד) ליציאה בחורף הקרוב לאחד מאתרי הסקי הידועים של אוסטריה. בכוונתו לבנות מועדון של גולשות סקי שיצא מדי שנה יחד לגלישה במסלולי השלג ויאפשר לנשים בעלות ניסיון, או לכאלה המבקשות ללמוד ולהתנסות בחוויה המדהימה הזאת, לעשות זאת בחברותה ובאווירה המיוחדת של אחוות הנשים (ומי שהתנסתה או חזתה במסעות כמו "מלכת המדבר", "מלכת הגלבוע" וכיוצא באלה, יודעת היטב במה מדובר).

המסע כולל בנוסף גם הנאות של בריאות וספא, ערבים חברתיים ומפגשים ייחודיים עם נשים מעניינות ופעילויות נוספות.

בנות, זה הזמן לצאת להרפתקה המיוחדת הזאת. לבשו את הכפפות ובואו להיות בחבורה המייסדת של מועדון "מלכות השלג". בשלב הבא נתכנס כדי לקבוע את תאריך היציאה והמקום שבו נחנוך את המסע הראשון של המועדון במסלולי הסקי של אוסטריה. בהצלחה !!!

לפרטים והצטרפות למועדון:

נורית, 050-5449662

nuritmez@zahav.net.il

(ההצטרפות למועדון הינה ללא תשלום)

נורית
050-5449662
nuritmez@zahav.net.il
תגובות
אין תגובות למאמר
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי