מי אנחנו

אתר "דה-ז'ה-וו" הוקם על ידינו מתוך רצון להפוך את הפנטזיות האישיות שלנו למציאות שניתן למשש ולממש. אנחנו, אסתי ונורית, מביאות באתר זה מגוון של נושאים הקשורים לתחומי פנאי, בילוי, סטייל ושופינג: אופנה, עיצוב, ריהוט, בתי קפה, טיפולי בריאות מיוחדים, מקומות יפים וכל מה שביניהם.

אסתי ונורית טיול בשדה חיטהבמשך יותר מ- 30 שנה עברנו, ביקרנו וטיילנו בשעות הפנאי שלנו במקומות מיוחדים שיש להם נגיעה קצת אחרת. עכשיו, כשהילדים גדלו, הקריירה מוצתה וזמננו בידינו, אנחנו מבקשות לשתף גם אתכן ואתכם בחוויות שאנו פוגשות ונפגוש במקומות שונים ברחבי הארץ ובעולם הרחב. תחומי ההתעניינות שלנו מוצגים באתר
בכוונה ליצור שיתוף וקשר עם מתעניינות ומתעניינים אחרים. אתן ואתם מוזמנים לכתוב ולשתף אותנו בדברים מעניינים שפגשתם, במקומות שיש בהן נשמה יתרה, בעיצובים חדשניים שאינם מזדמנים בדרכנו בכל רגע ורגע , בחלומות שמתגשמים למציאות, בדברים שעושים לכם "דז'ה וו".

חווית הדז'ה וו מוכרת לרבים מאיתנו. זהו מצב בו אנו בטוחים שכבר היינו בו ופגשנו שוב את מה שכבר ראינו בעבר, מצב שאיו לו הסבר ולעתים נראה כהזיה או שיגעון. יש הקוראים למצב הזה "חלום נבואי", משהו שחלמנו בעבר והנה הוא מתגשם מול עינינו. יש הסבורים כי מדובר בראיית העתיד ויש הטוענים כי מדובר בהבזק שהמוח קלט פעם ועכשיו הוא שב ומחזיר אלינו את אותו הרגע.
האתר "דה ז'ה וו" מיועד לכל אלה שחלמו, שהזו ודמיינו ועכשיו הם יכולים לראות את הדברים מתגשמים במציאות.

אנחנו מזמינות שאתכן/אתכם להצטרף אלינו "לחלום", לכתוב ולספר לנו על מקומות, דברים יפים, טיפים טובים וחוויות שיעשו לכולנו דה - ז'ה - וו.

צילום: חמוטל קציר

 

 

גלישה מהנה,
נורית ואסתי

לעולם הפאנג שואי של נורית לחץ כאן

 

לעולם הבובות של אסתי לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי