טיול לסין של שווקים, אתרים ואטרקציות

מועדון המטיילות של דה-ז'ה-וו מציע טיול ייחודי לנשים של שופינג, אתרים ואטרקציות בסין

 

12 יום בסין

9-21.4.09

שבע מאות שנה לאחר מסעותיהם המפורסמים של מרקו פולו ובני משפחתו, שובה עדיין סין את דמיונם של מטיילים מכל רחבי העולם, ובצדק. סין היא ארץ בעלת יותר מ- 4000 שנות תרבות והיסטוריה רבות פנים ומלאות תהפוכות. פרותיה של תרבות זו הם ציור, פיסול וארכיטקטורה בעלי יופי ועוצמה, השואבים את השראתם מדת, פילוסופיה, דרכי חיים ומחשבה שונות וזרות לגמרי לתרבות המערבית.

זוהי ארץ אדירת ממדים, הכוללת בתחומה כמעט כל נוף ואקלים אפשריים, וביניהם כמה מפניני הנוף היפות ביותר בעולם, כמו צוקי גווילין והרי ההימאליה עטורי השלג שבטיבט. ארץ שההיסטוריה שלה נקראת כסיפור מרתק על תמורות חברתיות ופוליטיות, מהפכות תרבות ומהפכות נגד - סיפור שממשיך, בחלקו, להתרחש ממש עכשיו. למשתתפים בטיולנו מזומנת האפשרות להכיר מקרוב את הארץ, את התרבות ואת האנשים שמאחורי המיתוס הסיני. כמו דרקון הענק שסימל את קיסרות סין, כך גם הארץ: רבת פנים, צורות וגוונים, ובשל גודלה לא ניתן, כמובן, להכיר את כולה או את רובה בטיול אחד.

כהרגלנו, אנו משתדלים לבצע גם בסין מסלולים בלתי שגרתיים, מגוונים ועשירי חוויות, תוך הקפדה על הדרכה מעולה ועל נוחות מרבית למטייל.

 

מסלולנו זה כולל את אתרי החובה בסין - בייג'ינג והחומה הגדולה, שנחאי וערי התעלה הגדולה, שיאן וצבא לוחמי הטרה קוטה, וכן אתרים ייחודים של נופים עוצרי נשימה.

 

מסלול הטיול:

 

יום 1+2: 9-10.4.09 תל אביב- שנחאי

ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה (15:20) דרך איסטנבול לשנחאי, אליה נגיע למחרת בערב (17:25). נכנס למלון בשנחאי.

 

יום 3: 11.4.09 שנחאי: מגדל הטלויזיה, מקדש הג'ייד, בית הכנסת, רחוב ננג'ין

הבוקר נצא לשנחאי, הגדולה בערי סין. כרך תוסס וסואן, שבו חדש וישן משמשים בערבוביה. בהגיענו נצא לראות את העיר: נעלה לתצפית ממגדל הטלויזיה המרשים, נבקר במקדש עם פסל בודהה עשוי מאבן ירקן (ג'ייד),  נסייר ברובע היהודי (לשעבר) ונבקר בבית הכנסת. כך נוכל לראות את ההשפעות השונות שהיו על העיר. אחר הצהריים נעשה סיבוב חופשי ברחוב ננג'ין העמוס. בערב נצא לארוחת ברב בי קיו מונגולי. לינה בשנחאי.

 

 

יום 4: 12.4.09 שנחאי: מוזיאון שנחאי, גן יויואן, טיילת הבונד, שייט על נהר הואנג-פו

היום נבקר במוזיאון של שנחאי, נכנס לגן יויואן, נעשה סיור באזור הצרפתי ולאחר מכן נסתובב בטיילת ה"בונד" שלאורך נהר הואנג - פו (HUANG PU). נסיים בשייט על נהר האונגפו החוצה את שנחאי, שייתן לנו את האפשרות לראות את התפתחותה של העיר.

אם יישאר זמן נצא לשוטט גם בשוקיה הצבעוניים והמשעשעים, בהם מוכרים חיות "מחמד" כגון צרצרים. לינה בשנחאי.

 

יום 5: 13.4.09 משנחאי- לסוז'ו, גן המבל, גן הדייגים, מוזיאון המשי

לאחר ארוחת בוקר ניסע לסוז'ו (Suzhou ). סוז'ו היא עיר מרושתת בתעלות בהן נשוט ומפורסמת בזכות הגנים המטופחים שלה: נבקר בגן המבל, נכנס למפעל לייצור משי ונבקר במוזיאון המשי. לינה בסוז'ו.

 

יום 6: 14.4.09 מסוז'ו- להנגז'ו: אגם המערב, מקדש לינגין, פגודת שש ההרמוניות 

עם בוקר ניסע להנגז'ו. נבקר באגם המערב, אשר במקור היה לגונה מהים. בסין 36 אגמים הנקראים "אגם המערב", אבל טוענים שכולם על שם אגם יפה זה. נמשיך למקדש לינגין, אחת האטרקציות של העיר הנגז'ו. מקדש זה נבנה לראשונה בשנת 326 לספירה ומאז, בשל מלחמות ומזג אויר נהרס ונבנה מחדש 16 פעמים. לאחר מכן נבקר בכפר בו מגדלים תה ולבסוף בפגודת שש ההרמוניות. בערב נצא לסיור במרכז העיר העתיקה. לינה בהנגז'ו.

 

יום 7: 15.4.09  הנגז'ו-גווילין (GUILIN), גבעת חדק הפיל, גבעת פובו, מערת חליל הסוף.

לאחר ארוחת בוקר ואריזת חפצים נצא בטיסה לגווילין, הקרויה בפי הסינים "המקום היפה בעולם". גווילין  שוכנת במישור המוקף פסגות גיר שנוצרו במשך מיליוני שנים בתהליך של בלייה קארסטית. נבקר בגבעת חדק הפיל היושבת על חיבור נהר לי עם נהר פריחת האוסמנת'וס- סמלה של העיר גווילין משם נמשיך לגבעת פובו בה נוכל לראות פסלי בודהה רבים מתקופת טאנג ולסיום נבקר מערת חליל הסוף. אם יישאר זמן נלך לחנות גדולה של פנינים המשמשת גם כמוזיאון לפניני ים. לינה בגווילין.

 

יום 8: 16.4.09 גווילין- שייט ליאנגשו: שוק, כפרים, גבעת הירח. 

הבוקר נצא לשייט על נהר הלי המתפתל בין צוקי גיר והרים ערפיליים. במהלך השייט נוכל לצפות בדייגים המשייטים ברפסודות במבוק לאורך הנהר, בכפרים ציוריים לאורך הנהר ובפאלו רועים לאורך הגדות. במהלך הדרך נעצור לטיול רגלי באחד הכפרים, נאכל ארוחת צהריים על הספינה, ונסיים את השיט ביאנגשו (YANGSHU) עיירה ציורית בדרום נהר הלי. נצא לסיבוב בשוק הגדול, ואז נצא לבקר בכפרים השונים לראות את חיי הכפר ונשלב ביקור בגבעת הירח ועץ הבניאן הגדול. בערב לצאת לראות מופע אור קולי בבימוי ג'אן יימו. לינה ביאנגשו.

 

יום 9: 17.4.09 מגווילין לשיאן (:(X'ian חיילי הטרה קוטה, מגדל הפעמון, פגודת אווז הבר

עם בוקר נצא בטיסה לשיאן, אחת מבירותיה הקדומות של סין. הסיבה העיקרית לביקורנו כאן הוא צבא חיילי הטרה קוטה   השומרים על קבר הקיסר צ'ין שה חואנג די, משנת 210 לפנה"ס. מדובר באתר ארכיאולוגי ובו צבא של כ- 6000 חיילי חרס בגודל טבעי, רכובים על סוסיהם וחמושים בכלי נשק מסוגים שונים. לכל אחת מהדמויות פנים שונות!!! נחזור לעיר ונבקר ובמגדל הפעמון (עם עליה למרפסת), אשר נבנה בשנת 1384 על ידי הקיסר זו יאנגזן במרכז העיר כדי לשמור עליה. לעת ערב נבקר בפגודת "אווז הבר", נאכל ארוחת דמפלינג (כופתאות סיניות) ייחודית למקום, ולאחריה נצא למופע שושלת טאנג ובו שירה, ריקודים ותיאטרון. לינה בשיאן.

 

יום 10: 18.4.09 שיאן ((X'ian: המסגד הגדול, הרובע המוסלמי, חומות העיר, טיסה  לבייג'ינג (BEIJING): מקדש השמים

כיום יש בשיאן ערבוביה של מגדלים ציוריים, חומות ופגודות עתיקות, בתי מלון מפוארים, חנויות מודרניות ושווקים חופשיים. נצא לסיור בחומות העיר, לסיבוב ברובע המוסלמי ובמסגד המוסלמי המפורסם שמראהו כשל פגודה. מסגד זה משמש את 700,000 המוסלמים החיים בשיאן. אחר הצהריים המוקדמים נצא בטיסה לבייג'ין, שם נבקר ב"מקדש השמים" המהוה את אחד משיאי האדריכלות הסינית הקלאסית. מקדש זה נבנה על ידי הקיסר צ'ינג, לתפילה ליבולים טובים. לינה בביג'ין.

 

יום 11: 19.4.09 החומה הגדולה ודרך הרוחות

הבוקר נצא מבייג'ינג צפונה, לראות את אחד מפלאי העולם העתיק: החומה הגדולה המשתרעת לאורך כ- 6000 ק"מ. החומה הינה אחד משני מעשי ידיו של האדם הנראים מהחלל. נעלה לחומה, נעצור לארוחת צהריים ונמשיך לעמק המתים- דרך הרוחות. כשנחזור לבייג'ינג נכנס ל 798  shoping , מרכז קניות חדשני. בערב נצא ביחד לראות מופע קונגפו. לינה בבייג'ינג.

 

יום 12: 20.4.09 כיכר טיין אן מן, העיר האסורה, גן ארמון הקיץ, שוק המשי, שוק האוכל

בייג'ין, בירתה של הרפובליקה העממית של סין, ומרכזה הפוליטי, התרבותי והכלכלי היא עיר ענקית. עם בוקר נצא לסיור היכרות ראשון במרכזה של העיר, ולמפגש עם המוני בני האדם הנוהרים ברחובותיה של העיר ברגל ועל גבי אופניים: נשכים קום על מנת לראות את ההמונים הנוהרים לעבודתם, נמשיך לביקור בכיכר העירונית הגדולה ביותר בעולם - טיין אן מן ("שער השלום הנצחי"), נצעד בעקבות הקיסר האחרון בעיר האסורה - הארמון הקיסרי מוקף החומות. נמשיך לארמון הקיץ - גן מרשים, מטופח ושמור היטב, השזור בפגודות, בביתנים סיניים טיפוסיים ובפרוזדורים מקורים. לארוחת צהריים של סיום הטיול נאכל ביחד ברווז בנוסח פקין. נסייר  באתר המשחקים האולימפיים ומשם נמשיך לסיור ריקשות ברובע   Hutong    . אחר הצהריים נסתובב בשוק המשי, ונצא לשוק האוכל Wang Fu Gin  לראות מאכלים מוזרים. לעת ערב ניסע לשדה התעופה ונעלה על טיסת טורקיש אייר ליינז לאיסטנבול (23:55).

נחיתה בנתב"ג בשעה 09:35 בבוקר ה 21.4.09

 

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי:   3,160  $

תוספת ליחיד בחדר: 360$

*יתכנו שינוים בתכנית בהתאם לשיקולי המארגנים. ט.ל.ח

 

המחיר כולל:

 

•1.      טיסות בינלאומיות לסין וחזרה (בחברת טורקיש אייר ליינז).

•2.      3 טיסות פנים כמפורט בתוכנית.

•3.      לינה בבתי-מלון 4 כוכבים.

•4.      כלכלה: חצי פנסיון.

•5.      שתייה בסיסית בארוחות.

•6.      ארוחות מיוחדות: ברווז בנוסח פקין, דמפלינג, בר בקיו מונגולי.

•7.      העברות וסיורים באוטובוס תיירים נוח.

•8.      שייט באגמים ונהרות כמפורט בתוכנית.

•9.      כניסות לכל האתרים המצוינים בתוכנית.

•10. מופעים מיוחדים: קונגפו בביג'ין, מופע אור קולי של ג'אן אימו, מופע שושלת טאנג בשיאן

•11. מדריכים מקומיים

•12. מדריכה ישראלית מטעם איילה- נצחיה גאון

•13. מסי נמל ובטחון לטיסות הבינלאומיות

•14. טיפים לנותני השירותים בחו"ל

•15. דמי הרשמה בסך 57$

המחיר אינו כולל:

 

•1.      ביטוח בריאות ומטען- חובה! (ניתן לרכוש דרך איילה במחיר 2 $ ליום לאדם בריא עד גיל 65)

•2.      הוצאות אישיות, כגון: כביסה, טלפונים וכד'.

•3.      ויזה לסין בסך 145 ¤  (נכון להיום).

•4.      מיסים חדשים שלא ידועים לנו כיום (כגון מיסי נמל פנימיים בסין או מס יציאה כלשהו)

 

 

הרשמה:

לצורך הרשמה, אנא מלא/י והעבר/י אלינו  טופס הרשמה הכולל:  שם מלא באותיות לטיניות על פי הדרכון, מס. הדרכון, תוקפו (לפחות 6 חודשים מיום הכניסה), תאריך לידה, טלפון, כתובת, ודרך התשלום (רצ"ב טופס הרשמה).

 

 

 

 תשלום:

באמצעות כרטיס אשראי, עד 3 תשלומים ללא ריבית.

התשלום בשקלים, על פי שער העברות הגבוה ביום החיוב הראשון.

  

  

 

לצורך ארגון הויזה:

יש לצרף 2 תמונות, ולהעביר דרכון בתוקף (לפחות 6 חודשים מיום הכניסה).

 

ביטולים:

המבטל השתתפותו  45 עד 30 ימים  ממועד היציאה,  יחויב ב- 199$

המבטל השתתפותו  29 עד 15 ימים  ממועד היציאה,  יחויב ב- 500$

המבטל השתתפותו בתוך  14 עד 8 ימי עבודה ממועד היציאה , יחויב ב- 1000 $ דמי ביטול,

המבטל השתתפותו בתוך  7 ימי עבודה  ממועד היציאה , יחויב ב- 90% ממחיר הטיול.

 

אנא ודא/י שבידך ביטוח רפואי המכסה ביטול מסיבה רפואית

 

  

בברכת טיול מוצלח

  

צוות דה-ז'ה-וו ו"איילה גיאוגרפית"

                                                    לפרטים והרשמה:

 

              אסתי לנדא: 052-6117401

              estilanda@walla.com

                             נורית מצלר: 050-5449662, 08-9407655

              nuritmez@zahav.net.il

                             פקס: 08-9400320

תגובות
1.
טיול לסין
מירי  |  10.02.09
2.
מחיר הטיול
מירי  |  10.02.09
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי