תיק עושה אופנה

במרכז מושב נחלים, בבית קטן, טובל בחצר וגינה פורחת, נמצא הסטודיו של מיכל תיק. מיכל, מעצבת אופנה צעירה, בוגרת שנקר, בחורה נמרצת ודעתנית, יודעת בדיוק מה היא רוצה. פגשנו אותה בסטודיו שלה לבושה בבגדים פרי עיצובה, בגדים ההולמים בהחלט את אישיותה.

מיכל תיק הגיעה למושב נחלים אחרי תקופה שבה ניהלה מספר חנויות בגדים בעיצובה כולל חנות אחת ברח' דיזנגוף בתל אביב וחנות בירושלים. בשלב מסוים היא הרגישה שהיא מאבדת את זהותה האמנותית והחליטה לעצור את המרוץ במסלול הניהולי ולהתמקד בעשייה. הרבה דמעות נשפכו לפני ששבה לתחום העיצוב, הייצור, הנגיעה בבדים והרצון לחוש את הנשים שבאות לבחור לעצמן בגדים, אבל מיכל האמינה שזה מה שהיא צריכה לעשות. כיום היא עוסקת בעיצוב בגדים לנשים ולילדים, ועל אף השתייכותה למגזר הדתי, הלקוחות שלה מגוונים. אפשר לפגוש בסטודיו שלה דתיות לצד חילוניות.

מיכל תיק נחליםמיכל מקפידה לא לחזור על יותר מארבעה דגמים, כי במגזר הדתי ידוע שכולם מגיעים לאותם אירועים וצריך למנוע מהמוזמנות להראות בתלבושת אחידה. בנוסף, היא מקדישה תשומת לב מיוחדת לאיכות המוצר ולגימורים.

מיכל זוכרת את עצמה כטיפוס שעושה אופנה עוד מגיל צעיר כשנהגה לתפור יחד עם סבתה שמלות לבובת הברבי שלה. היא המשיכה בכך במהלך לימודיה התיכוניים ואחר כך בשנקר. עבודת הגמר שלה היה מיקומה של האישה ביהדות, פרויקט שעסק בחיפוש עצמי והציג חמש נשים רוקדות בבגד מיוחד לצלילי "אשת חיל" ו"ארוטיקה" של מדונה. בעתיד היא מתכוונת לקיים מפגשי נשים אחת לחודש סביב ספר שירה או הרצאה מעניינת. כשתגשים את חלומה כדאי יהיה להגיע.

מיכל תיק מעצבת אופנה
רח' שניר משק 55
מושב נחלים
לפרטים: טל' 03-9063038
אזור מרכז
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי