טרי מוד

להקת הבנות ישראלית טרי פויזן תחמם את הופעתה של דפש מוד בארץ

 

 

בתום חודשים של ספקולציות, נפל דבר בישראל: הרכב הבנות שיוצר אלקטרו-פופ יהיה ההרכב הישראלי שיופיע לפני הופעתה של דפש מוד בארץ. בימים אלו מתנגן ברדיו להיטם Smack Snack.

 

 טרי פויזן נמצאות בימים אלו בסיבוב הופעות אירופאי . לואיז קאהן, פטיט מלר וגילי סער הן תופעה בשמי ההופעות החיות. בתחילת דרכן הופיעו ליד שמות כמו מירה מ"ליידיטרון", Jo Jo De Freq ודי.ג'יי. מייק קרוז. לואיז הסולנית (שירה, קלידים, גיטרה) היא פרפורמרית אדירה מהחומר ממנו עשויים כוכבים. שיתוף הפעולה שלהן עם

 

הסטייליסטיות הגר אופיר ומעיין גולדמן הופך כל הופעה לקברט אלקטרו-פופ בלתי נשכח. בשנה האחרונה יצאה הלהקה פעמים רבות להופעות ברחבי אירופה. במסען לכיבוש העולמי הופיעו בפראג, ברלין, אוסלו, פריז, גלזגו, קופנהגן, בזל ולצד OMD בלונדון.

 

Terry Poison:

לואיזה קהאן - שירה ,קלידים היא זו שכותבת ביחד עם פטיט את השירים באנגלית וצרפתית.

פטיט- סוג של לוליטה שירה, קלידים.

גילי סער- קלידים, סינתיבאס, קולות, שחקנית ודוגמנית.

אנה לנדסמן - גיטרה.

ברונו - סינתיבס וסמפולים.

איסר טננבאום - תופים אלקטרוניים (רוקפור)

 

ב- 3 באוגוסט 2006 היו אמורים דפש מוד להופיע בפארק הירקון. ההופעה, שהיתה אמורה לחתום סיבוב עולמי של הלהקה, בוטלה יומיים לפני קיומה בצל המלחמה בלבנון. מיד עם הביטול העבירה הלהקה מסר באמצעות המפיק שוקי וייס: נגיע לישראל בהזדמנות הראשונה שתהיה לנו ונפצה את המעריצים.

ב- 10 במאי 2009 תפתח דפש מוד את סיבוב ההופעות Tour of the Universe  בהופעה באיצטדיון רמת גן. מדובר במקרה ראשון של פתיחת סיבוב הופעות בסדר גודל כזה בישראל. זו ההופעה הראשונה של הדפש מאז סיום "Touring the Angel "לפני כשנתיים ההופעה בישראל תהיה הראשונה שלהם במסגרת הסיבוב העולמי שחלקו הראשון יכלול 28 הופעות באצטדיונים הגדולים והמפוארים של אירופה, בהפקה הצפויה להיות מהגדולות והמושקעות של הלהקה עד היום. בכך סוגרת הלהקה מעגל ומקיימת הבטחתה לפצות את הקהל הישראלי.

ההופעה מופקת ע"י חברת Live Nation האחראית על ההפקות של סבבי ההופעות הגדולים בעולם: מדונה, רולינג סטונס, קולדפליי, יו 2 ועוד, בשיתוף עם המפיקים מרק ליברברג ושוקי וייס.

סיבוב ההופעות ימשיך את ההצלחה של הלהקה שנחשבת לאחת המופיעות הטובות בעולם במשך 28 השנים האחרונות. בשוק המוזיקה העולמי מדובר באחד האירועים המוזיקליים המרגשים של השנה והוא ייפתח ממש כאן. את חלקו הראשון של הסיבוב צפויים לראות כ- 1.3 מיליון צופים באירופה. הסיבוב הקודם שבר שיא אירופאי עם 1.8 מיליון כרטיסים שנמכרו ל- 87 הופעות.  

את המופע יביים אנטון קורבין שמלווה את הלהקה מזה 19 שנה וביים את כל הקליפים שלה, הופעות חיות ועטיפות אלבומים מאז. קורבין הוא אחת הדמויות המוערכות בעולם המוזיקה ועומד מאחורי השפה העיצובית של דפש מוד כמו גם של יו2. בימויו הבימתי מפורסמים בשל שימוש מרתק בוידיאו אנלוגי ודיוק מוזיקלי.

 

תגובות
אין תגובות למאמר
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי