אקססוריס עם נשמה ואהבה

תיקים, חגורות, ארנקים ועבודות עור מיוחדות

 

עינת סקלסקי, בוגרת שנקר במגמת עיצוב אופנה, ובוגרת תואר שני בעיצוב אקססוריס של קריאטיב אקדמי (מילאנו), בית ספר בבעלות קונצרן ריצ'מונט אשר בבעלותו מותגי על עולמיים בתחום, כגון קרטייה, פאנראי, קלואה, מונטבלאן, לנסל, ואן קליף וכו'. בכל שנה בית הספר בוחר 20 סטודנטים מכל העולם בתחום העיצוב, ומממן במילגה מלאה את הלימודים לכל    הסטודנטים. לאחר סיום הלימודים עברה סקלסקי לפריז להתמחות בחברת לנסל שבפאריס, חברה שמייצרת תיקי עור יוקרתיים. במסגרת העבודה בלנסל עיצבה בין היתר תיק לפרמיירה של סרט צרפתי אשר הפך להיות מוצר מוביל בחברה ואף נבחר להיות מוצג בחנות הקונספט בפאריס "קולט".

לאחר חזרתה לארץ התמחתה במשך שנה בעיצוב אומנתי ואומנות העבודה בעור אצל אלה קלינגמן.                        

 

סקלסקי בוטיק

הבוטיק שהוקם על ידי עינת עוסק בעיצוב, ייצור ושיווק אקססוריס יוקרתיים מעור בעבודת יד, ומתמחה בעיקר בתיקים, חגורות, ארנקים מעור, ועבודות עור מיוחדות. דגש מיוחד ניתן לעיצוב מקורי, איכות החומרים ועבודה ברמת גימור גבוהה ביותר. הייצור נעשה בכמויות מוגבלות לכל קולקציה, ונעשה מתוך אהבה אמיתית לעיצוב ומתוך כוונה להקנות לכל מוצר נשמה וייחודיות. כל המוצרים נעשים מעור אשר נבחר באופן קפדני ובכמויות מוגבלות מה שמקנה לכל פריט נשמה ואופי ייחודי. בקולקציות מסוימות כל תהליך הייצור משלב התכנון ועד הפיניש נעשה בעבודת יד, תוך שימת דגש על איכות וייחודיות של המוצר. כמוצרי יוקרה, חשוב לנו שלכל מוצר תהיה איכות מהגבוהות ביותר, אמירה מעבר לעיצוב, והמוצרים מטמיעים בתוכם שושלות ארוכות של מדע ואומנות של טיפול בעור, אך עם זאת מיועדים לשימוש יומיומי. טכניקות הייצור משלבות ידע, טכניקות ואומנות עבודת היד מתרבויות שונות.

 

הבוטיק הוקם בסוף שנת 2007, והחנות הראשונה נפתחה בתחילת שנת 2009. המרחב של החנות כולל גם את הסטודיו בו המוצרים מיוצרים, המקנה אפשרות של בקרת איכות על כל מוצר ומוצר.

 

הסטודיו והחנות נמצאים בתל אביב ברחוב אבולעפיה 19. המוצרים משווקים בארץ ובחו"ל בחנויות מובחרות, באינטרנט ובימי מכירה מיוחדים.   

 

קולקציות 2009                                                                                                                    תיק תחרה, עינת סקלסקי

 

קולקציית Natural Stitches  

 קולקציה בטכניקה של עבודת יד בהשראת תרבויות עתיקות והמערב הפרוע. התיקים הם בגדר יצירת אומנות והם מושלמים לאשה מודרנית המודעת לעצמה ולכוחה, ועם זאת עם טעם מעודן ואהבה לאומנות ולמוצרי יוקרה. המוצרים קיימים בגימור עור שחור, חום וקאמל.

 

קולקציית פרנזו -

קולקציה מעור בפאלו רך, המשלבת מוצרים ליומיום ולערב. שילוב של פרנזים ונגיעות של אלמנטים אתניים ואינדיאנים. המוצרים לא חוסכים בפרטים ובגימור גבוה במיוחד. המוצרים קיימים במגוון צבעים.

 

 

 תיק פרנזים 

 

 

אתרים נוספים ברחוב אלפסי בתל אביב

תגובות
1.
מ..ה..מ..ם
ורד עותמי  |  14.06.09
2.
תיקים
עפרה אבן  |  01.07.09
3.
כל תיק יותר יפה מהאחר
סיון  |  31.01.10
4.
תיקים
הדס  |  27.10.11
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי