המטפחות הפכו לבגדים

"מאז שאני זוכרת את עצמי יש ל אהבה לבדים"

 שילובי בדים וצבעים מיוחדים  

  נורית מצלר

  

"מאז שאני זוכרת את עצמי יש ל אהבה לבדים", אומרת יעל שורץ המעצבת בגדי נשים בשילובי בדים.

יעל, ירושלמית מלידה, בת 30 ואמא ל-3. השתחררה מהצבא והחלה לעסוק בהדרכת טיולים. באופן טבעי פנתה ללימודי אמנות באוניברסיטה אבל זה לא היה מספיק מעשי בשבילה והחליטה לעבור ללמודי גרפיקה ממוחשבת. במשך כל השנים הרגישה שהיא נוגעת בדברים מסביב אבל לא בעיקר. פרוייקט הגמר של לימודי הגרפיקה היה כמובן עיצוב חנות בדים שקראה לה "סיפורי בדים".

במהלך ההיריון הראשון החליטה "לגעת בדבר העיקרי" כדבריה, ולמדה במשך שנה קורס תדמיתנות במשרד העבודה. קורס אינטנסיבי מאוד שמלמד בעיקר תפירה ופחות עיצוב.

כבר במהלך חופשת הלידה החלה שורץ לתפור מטפחות. הרעיון היה לייצר מטפחות דו צדדיות עם משחק בדים ייחודי. הרעיון הצליח מאוד ויעל החלה להתפרסם ולמכור בביתה שבאבו-תור, בירידים, לחנויות ואפילו שלחה מטפחות לארה"ב.

המעבר לעיצוב בגדים עם שילובי בדים מעניינים היה אך טבעי. מה שהחל כתפירה לחוג המכרות הקרוב הפך לעסק אמיתי. הפרסום עבר מפה לאוזן והחלו להגיע נשים אליה הביתה לתפירה אישית של בגדים לאירועים. העסק גדל ובמקביל נולד עוד בן. העבודה מהבית עם שני ילדים קטנים הייתה בלתי אפשרית.  יעל ובעלה, שעוזר מאוד, החלו לחפש מקום לחנות מחוץ לבית. לפני כשנה וחצי מצאו בית ערבי יפיפה. שיפצו לבדם והפכו אותו לבוטיק יפה ומושקע.         הבוטיק/סטודיו של יעל בירושלים

הבוטיק נקרא בפשטות "יעל". באווירה חמה ונעימה אפשר למצוא שם בגד ליום יום או לאירוע מיוחד. רוב הבגדים בחנות הינם עיצובים של יעל שמתארת אותם כך: "בגד יצירתי ועם זאת מחמיא וקלאסי, עם סטייל וייחודיות מבלי להתפשר על נוחות". בחנות ניתן למצוא גם אביזרים משלימים, תיקים, תכשיטים ופרטי אופנה שונים שיעל בוחרת בקפדנות ממעצבות אחרות.

 

אתר הבית של יעל: www.yaeldesign.co.il

  

קייצי וקליל. יעל שורץ ירושלים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יעל שורץ
דרך בית לחם 23
ירושלים
02-6722577
תגובות
1.
מקסים!
הילה  |  23.09.10
2.
מי הדוגמנית?
נועה  |  06.08.11
3.
דוגמנית
נורית  |  11.08.11
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי