בגדי ילדים מיוחדים לבנים

בנים, גם להם מגיע בגדים מעוצבים ונוחים

בגדים נוחים ונעימים למגע

 

אודליה ניסים, בת 28, אמא לשני בנים, עילאי וניתאי.

אודליה למדה במגמת אמנות בתיכון וכבר אז עיצבה ותפרה לעצמה שמלות. לעזרתה באה הסבתא שהייתה תופרת מעולה. אולם עם השנים פנתה למקצוע אחר לגמרי, טכנאות שיניים.

 

לאחר לידת בנה הבכור מצאה את עצמה משוטטת ימים בחנויות בניסיונות למצוא בגדים מתאימים לבנים. אודליה הבינה כי בנושא ביגוד עדיף להיות אמא לבנות, שם המבחר גדול ולעומת זאת לבנים מקצים פינה קטנה בחנויות של בגדי הילדים.

כמו כל האמהות הצעירות רצתה להלביש את בנה בבגדים יפים, נוחים ואיכותיים אך לא הצליחה למצוא כאלה.

"אז עם  ההריון השני (שוב בן) כבר התחלתי להרגיש שמה שאני עושה לא בא לי מהבטן ואז התחילו האצבעות לדגדג והבנתי שאני צריכה ליצור! לאחר תקופה במקצוע והתנסות במספר עבודות החלטתי לחזור ולעסוק בדבר האהוב עלי ביותר, האמנות והיצירה (כי אין מה לעשות בסוף תמיד חוזרים לעשות מה שצריכים לעשות , גם אם מנסים להדחיק את זה).                                                                                                                            

הרצון שבער בי הוביל אותי אל הידיעה שעלי לקום ולעשות מעשה. וכך, עם המון תמיכה ועידוד מבעלי האוהב, מיד עם הלידה החל לו הריון חדש, שבסופו פתחתי את הסטודיו שלי לבגדי ילדים שאוהבים להתלבש (או שההורים שלהם אוהבים...)". כך מתארת אודליה ניסים את ההחלטה לחזור לעולם האופנה ובגדי הילדים.                                                                                       הבגדים עשויים מבדים טבעיים, איכותיים ונעימים למגע על הגוף. העיצוב שם את הדגש על נוחיות והתאמת הבגד במיוחד לבנים (בלי כפתורים ורוכסנים), שיוכלו לרוץ, לקפוץ לשבת והכול ללא מגבלה של הבגדים. את כל בגדי הילדים לבנים מנסה קודם אודליה על שני הבנים שלה.

הבגדים מיוצרים בארץ וכל פריט נעשה בתשומת לב ואהבה גדולה.

בנוסף לבגדים אודליה תופרת שמיכות רכות לבנים ולבנות, מזוזות לחדרי ילדים וערכות לידה מלאות בכל טוב ובהתאם לתקציב הלקוח.

במשך הזמן המשכה לתפור לעצמה שמלות שאיתן הגיעו תגובות ובקשות וכך נפתחה מחלקה נוספת של שמלות כלה וערב בכל הסגנונות בהזמנה אישית.

  

www.odelianissim.com

 

אודליה ניסים
מושב גאליה
052-3504333


תגובות
1.
ממליצה בחום, את הבנים שלי אני מלבישה בבגדים של אודליה ניסים והמחמאות לא נגמרות :) ל"ת
דנה  |  09.11.10
2.
בגדים לבנים
חן  |  10.11.10
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי