לא רק טריני וסוזנה

סטיילינג, אהבה ישנה שחוזרת

אסתי לנדא

סטיילינג הוא אהבה ישנה שלי. לאורך שנים הייתה סביבתי הקרובה הנהנת העיקרית מהתחביב הזה. לאחר שהוספתי לעיסוק בהתאמות הלבוש ולשימוש הנכון באביזרים גם לימודים של סטייליסטית מקצועית מבי"ס שנקר, הגיע הזמן לחלוק אתכם את ההנאה הזאת. 
המפגש הזה שבין עיסוק מהנה בביגוד, אופנה, אביזרים וכל הנלווה להם עם מה שאתר אינטרנט יכול להציע, יבוא לידי ביטוי במדור חדש שיעסוק בנושא הסטיילינג. תוכלו לקבל כאן טעימות ללבוש נכון, תחזית עונתית בנושא אופנה, מידע על מקומות שניתן לערוך בהם קניות נכונות בתוספת רעיונות לשדרוג ההופעה.
במדורי הראשון אתייחס הפעם להתאמת תכשיטים למבנה הפנים

אישה שהטבע זיכה אותה בפנים מוארכות וצרות, מומלץ כי תעשה שימוש בתכשיטים עגולים.  שרשרת פנינים עגולות, חרוזים עגולים, משקפיים עגולים, עגילי פנינה או יהלום צמודים ואפילו חישוקים בגדלים שונים, יתרמו במקרה זה לסטייל המתאים.
לאישה בעלת פנים עגולות או מלאות יתאימו תכשיטים ארוכים תלויים, אבנים תלויות, עגילי ספירלה מאורכים ונופלים, מתכות עם דוגמאות גיאומטריות צרות וכדומה. חשוב להוסיף כי השרשרת צריכה להיות ארוכה או שמספר שרשראות באורכים שונים יעניקו אורך רצוי למראה הפנים.

כאשר מבקשים לשדרג את המראה וההופעה האישית, מומלץ לענוד תכשיט אחד דומיננטי בלבד. זו יכולה להיות שרשרת גדולה או צמיד רחב ומרשים שעושים היטב את הרושם הרצוי.
אלה שלובשות חולצה עם מחשוף עגול, טוב יעשו אם יתאימו לעצמן שרשרת עגולה, ואילו הלובשות מחשוף בצורת V
כדי שתעדפנה שרשרת עם תליון.
נשים מבוגרות שעונדות תליון כלשהו, כדאי שהשרשרת תהיה רחוקה מבסיס הצוואר על מנת למקד את המבט אל התכשיט ולהרחיקו  מקמטי הפנים.

עד כאן  באשר להתאמת תכשיטים לפנים. במדורי הבא אני מתכוונת להרחיק אתכן עד כפות הרגליים.

 

 

 

 

תגובות
1.
הפנינים
רחל  |  19.01.12
2.
פנינים
אסתי  |  19.01.12
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי