"היה-היה" - בגדי ילדים מעוצבים

לחזור למה שהיה פעם, לרוך ולתמימות

בעולם של היום, שבו ילדות מתלבשות כמו נשים מבוגרות ובנים כמו גברים, החליטה דיאנה רודריגז לחזור למה שהיה פעם, לרוך ולתמימות

 

דיאנה רודריגז קפון (34), מעצבת גרפית ואומנית (ציור ובקרמיקה), עלתה לישראל מקולומביה בעקבות האהבה וגרה היום בראשל"צ.

הקימה את "היה היה" כשבנה הגיע לגיל שלוש. דיאנה רצתה להעניק לבנה את הטוב ביותר שיכלה ולא הצליחה למצוא בגדים יפים ואיכותיים. לדבריה: "הבגדים שמוצעים ברשתות הגדולות לגילאים אלו הם בעיצוב שאינו מתאים לילדים, כאילו שהילדות נגמרת בגיל שלוש...ראיתי דגמים בעלי מוטיבים מיניים, לפעמים בוטים עבור בנות. לבנים, ראיתי דגמים עם הדפסים אגרסיבים וחסרי תום ותמימות. לכן הקמתי את "היה היה", מתוך רצון להחזיר לתקופת הילדות את האיכויות, התום והתמימות.

 

כשאני יושבת ליצור את הדגמים שלי, ברוחי אני חוזרת לעבר ולדברים הטובים שהיו בו, אני חוזרת לתוכניות כמו פרפר נחמד, לאוכל של סבתא, לבית שבכפר, למשחקי הרחוב, לג'ולים, לבובת הבד, לבית שעל העץ...לפני כל בגד שאני מעצבת ותופרת אני חוזרת לנוסטלגיה, ומקבלת ממנה השראה. אני חושבת על ורק על הנוחות של הילד שישתמש בבגד, וכל תפר (אני תופרת בעצמי) נתפר באהבה. כל בגד נבדק על ידי שני הדוגמנים שלי, ואני מתחשבת גם בדעתם. אני נותנת להם לשחק ולהשתובב בחופשיות, וגם להתלכלך, ורק כך אני יודעת שהאיכות של הבגד ושל הבד עוברות את מבחן מסיר הכתמים.." 

 

אתר האינטרנט של "היה היה":

http://www.wix.com/hayohaya/kids-fashion#!welcome

 

דף הפייסבוק:

http://www.facebook.com/hayo.haya?sk=info

 

 

דיאנה רודריגז
0544472545
תגובות
1.
תודה
דיאנה  |  04.02.12
2.
דיאנה ו- "היה היה"
אהובה  |  08.02.12
3.
יופי ונוחות בבגדים מיוחדים
תאיר  |  08.02.12
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי