נכנסו לשירותים

הכל חוץ מניגוב... שירותים בניו יורק

אחד העניינים המטרידים כל מטייל ב"תפוח הגדול" הוא נושא מציאת שירותים זמינים ונגישים ((Restrooms במהלך השיטוט ברחובות הסואנים. אפשר כמובן להשתמש בתרגיל הידוע של כניסה לאחד המלונות היוקרתיים, או להתיישב בבית קפה כלשהו כדי להשאיר כמה דולרים ועוד משהו...

שירותים בטיימס סקוור ניו יורקאך המומלץ מכל אלה, הוא הביקור בקומת השירותים הייחודית בטיימס סקוור, המוצעת לציבור הרחב ללא תשלום על ידי יצרנית נייר הטואלט צ'רמיין.

האתר מצוי במרכז ההומה של העיר בשדרת ברודווי בין רחוב 45 ל-46, בצדו המזרחי של הרחוב. זוהי אטרקציה תיירותית לכל דבר המהווה מעין פרסומת יצירתית לחברת הנייר.

כבר בעלייה במדרגות הנעות לעבר קומת השירותים מקדמים את פני המבקר מוסיקה נעימה ועיצוב המשרה אווירה של עולם אגדות. דיילים ודיילות מקדמים את פני הבאים והם מבקשים מהמבקרים להמתין בסבלנות (ככל שניתן) עד שיוזמנו להיכנס לאחד מ- 20 התאים העומדים לרשות המשתמשים. לאחר כל משתמש נכנס דייל לתא כדי לנקותו ולארגנו למשתמש הבא ורק אחר כך מוזמן הבא בתור להיכנס. לנוחות הממתינים מצויים באולם הגדול כורסאות נוחות, מסך טלוויזיה ענק ואפילו פינת משחקים לילדים. לכל אלה מצטרף מופע של צוות רקדניות המנעימות את זמן ההמתנה בתור, ומשכיחות את הסיבה שבגינה הגעתם לכאן. חוויה של פיפי מעולם אחר.

 

© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי