"שובלו" - בגדים לנסיכות קסומות

המקום הקסום במושב רשפון מציע קולקציה לילדות בהשראת סיפורים על נסיכות מהאגדות, ביגוד רב שכבתי, מתנפנף, מסתובב, רקום ומעוטר

דניקה שוורץ כהן וקרן בלום הגיעו יום אחד להחלטה על שינוי כיוון בחיים, דבר שהוליד את "שובלו" במושב רשפון.

בנות במלמלותהשתיים חברות שבעברן רקע של עיצוב תכשיטים ואדריכלות, נפגשו לראשונה בגן הילדים של בנותיהן ושם החליטו לממש את חלומן הפרטי: עיצוב בגדים ואביזרים בהשראת מוטיב הנסיכות באגדות. הן פתחו סטודיו המתמחה בעיצוב אופנה לילדות שרוצות להרגיש בעצמן כמו נסיכות, להתלבש ממש כמו בסיפורי האגדות: מתנפנף, מסתובב, רב שכבתי, רקום ומעוטר.

עם הזמן הפכה הפנטזיה לקולקציה עשירה ומגוונת, וכיום ניתן למצוא במקום מבחר של שמלות וחצאיות במידות- 4-14, S.M.Lעשויות בדים משובחים במראה שכבות, משולבות בסרטי סאטן ושיבוץ אבנים, חצאיות טול וחצאיות מכווצות בסגנון פלמנקו.

ב"שובלו" גם מחלקה מיוחדת של פריטים לאירועים כמו בת מצווה וחתונה, בהם דברים שמתאימים במיוחד לשושבינות הקטנות.

הקולקציה כוללת גם כותנות לילה קסומות,חולצות טי וגופיות סבא מעוטרות פייטים, סרטים וגימורי תחרה שניכרת בהם רמת גימור גבוהה והקפדה על הפרטים הקטנים. "כל הדגמים נתפרים בישראל בתפירה עילית", מדגישות דניקה וקרן.

אלה המחפשות בגדים שעוצבו במיוחד לאמהות ופריטים תואמים לאימא ובת יוכלו למצוא זאת בקבוצת הקולקציה MUMMY AND ME. להשלמת כל אלה אפשר למצוא בסטודיו אביזרים שונים של המותג הידוע CHANICA CREATIONבהם חגורות ושרשראות משולבות אבני חן ,פרחי בד וכפתורים, כאלה המיובאים בלעדית מהולנד. רמת המחירים בהתאם.

השם "שובלו" הוא צירוף אותיות משמות המשפחה של דניקה וקרן. הסטודיו מצוי בבית כפרי מוקף דשא ועצים וחנייה צמודה.

"שובלו" במושב רשפון
רח' הרותם 9
פתוח בימים א' - ה' בשעות 10:00 - 18:00
בימי שישי בשעות 10:00 - 15:00
טלפון 09-5299985
אזור המרכז
תגובות
אין תגובות למאמר
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי