פנג שואי - יחסי גומלין בין אדם וסביבה

נורית מצלר יועצת מוסמכת לפנג שואי ואסטרולוגיה סינית מטעם האגודה הישראלית לפנג שואי, מספרת על התעניינותה בתורה הסינית הקדומה והמסלול הארוך שעשתה עד לקבלת ההסמכה. כיום היא עוסקת בייעוץ לבתים פרטיים ולעסקים ומקיימת הרצאות לחוגים פרטיים ומוסדיים

ההתעניינות שלי בתחומי עיצוב פנים הביאה אותי באחד הימים להכרות עם תורת הפנג שואי. זהו תחום מרתק שגרם לי להתעמק וללמוד במשך מספר רב של שנים. קראתי רבות, עקבתי אחרי תוכניות בטלוויזיה וכתבות באינטרנט, הסתקרנתי, אבל לא הצלחתי להבין את מהות הפנג שואי וכיצד הופכים את התיאוריה למציאות. עם הסקרנות הזאת הגעתי בשנת 2002 אל הקורס הראשון של לימודי הפנג שואי ומאז אני מוסיפה דעת וידע בלימודים שנמשכים כמעט ללא הפסקה עד היום. ככל שהוספתי קורסים גברה הסקרנות והרצון לדעת, וככל שחלף הזמן נכנסתי לעומקה של התורה ומשמעויותיה.

פנג שואי היא תורה סינית עתיקה העוסקת ביחסי הגומלין בין האדם לסביבה. התורה עוסקת בזרימת האנרגיה במרחב המחיה של האדם ובשימוש נכון באנרגיה החיובית לצורך יצירת סביבה נעימה, נינוחה ותומכת. הבנת הזרימה האנרגטית והשימוש הנכון בה בבית, במשרד, בחדר המסוים או בכל מבנה המשמש אותנו ישפיע על איכות החיים בתחומי הבריאות, השפע, מערכות היחסים, שיפור היכולות האישיות והקריירה.
התורה מבוססת על התבוננות מעמיקה בטבע במשך אלפי שנים והבנת החוקים האוניברסליים המניעים את היקום. על פי תפיסה זו האדם הוא חלק מהטבע ומהבריאה, ועל כן עליו להשתלב בהם ולהיות חלק מהם.

שנות הלימוד הרבות והעיסוק המתמשך בשלבים השונים של התורה המרתקת הזאת, הכשירו אותי להיות יועצת מוסמכת בפנג שואי ואסטרולוגיה סינית מטעם האגודה הישראלית לפנג שואי. אני עוסקת בייעוץ לבתים פרטיים ועסקים, ומקיימת הרצאות לחוגים פרטיים ומוסדיים.

 

 

לפרטים: טל' 050-5449662
דוא"ל: nuritmetzler@gmail.com אזור המרכז© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי