ארבע יוצרות בארבע עונות

את יפעת, ליאת, עידית ודולי פגשנו באירוע "נשים יוצרות חורף". אירוע כזה הן מקיימות על פי עונות השנה המתחלפות כדי להציג את עבודות האמנות שלהן. בין מפגש למפגש ניתן למצוא את המוצרים בסדנאות הפרטיות שבביתן

נשים יוצרותיפעת, ליאת, עידית ודולי, נפגשות ארבע פעמים בשנה לאירוע הנושא את השם: "נשים יוצרות" במטרה להציג את אומנותן בפני קהל המבקרים. התצוגה מתקיימת בבתיהן הפרטיים על פי עונות השנה, אך למעשה הן מציעות את מעשה ידיהן לאורך כל השנה, אישה, אישה ואומנותה.

יפעת אלישר, עוסקת ביצירת כלי קדרות ברוח המסורת היפנית בביתה שבמושב עשרת. ליאת אבירם מכפר מרדכי, מעצבת תכשיטי זהב, כסף ואבנים יקרות, וביחד עם דולי שביט מראש העין, היא מוכרת תיקים ייחודיים מעשה ידיהן. הרביעית שאתן, עידית , עוסקת בעיצוב תכשיטים המשלבים מוטיבים ישראלים ויפניים.

מאחורי פעילותן של ארבעת הנשים המעניינות, ניתן למצוא סיפורים של השתנות ופריצת דרך. ליאת שעוסקת ביצירת תכשיטים כבר יותר מ-20 שנה פנתה לפני כ-6 שנים לדולי וביקשה ממנה להיות המשווקת של עבודותיה. עד אותו יום עבדה דולי כשכירה בקופת חולים ובבנק הפועלים, וההצעה המעניינת הביאה אותה לשינוי ופריצת דרך. השתיים החלו גם ליצור במשותף בתחום דברי העור וכיום הן משווקות לחנויות מעצבים בכל הארץ את המותג "דולי וליאת – תיקי עור בעבודת יד".

במהלך ההתארגנות העונתית של ארבעת היוצרות למכירת מוצרי האמנות שלהן במסגרת "נשים יוצרות", הן מצרפות אליהן גם את רותי דרוקר, שמציעה למבקרים מבחר של עוגיות, ריבות וחטיפים מעשה ידיה.

נשים יוצרות
דולי שביט - ראש העין
טל' 052-3691684 אזור המרכז

ליאת אבירם - כפר מרדכי
טל' 052-2518300

יפעת אלישר - עשרת
טל' 054-4944079

רותי דרוקר
טל' 08-8598967
אזור הדרום
תגובות
1.
נשים יוצרות
shoshy  |  27.08.10
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי