הגלריה של רבקהל'ה בכפר הרוא"ה

הגענו בעקבות השמועות ויצאנו עם טעם של עוד. שילוב מעניין של דברי אומנות ייחודיים עם עסקי מזון ועיצוב בתוך גן עצי הדר. אירועים באווירה אמנותית ומשפחה מיוחדת שמפעילה את כל אלה בו זמנית

על הגלריה של רבקהל'ה בכפר הרוא"ה, שמענו זמן רב קודם שהגענו לביקור במקום. התקבלנו כיאה לציפיות בתה ציפורן וקינמון חם ובעוגות טחינה נהדרות, ונכנסנו ישר לאווירת המקום. רבקהל'ה מציעה בגלריה שלה מגוון של פרטי עיצוב לבית, מתנות מקוריות, תכשיטים, עיצובים לילדים, עבודות יד של אמנים ישראלים ושילוב של אמנות מזרח ומערב. במקום מתקיימות סדנאות ל"אמנות האירוח ועריכת השולחן" וניתן גם להזמין ביקור של איש מקצוע שיעניק ייעוץ לעיצוב פנים בבית הלקוח.
לקראת חגי ישראל הופכת הגלריה לבית פתוח המציע עיצובים, אביזרים, רעיונות וטיפים בנושא החג.

הפרדס המשתרע לצד הגלריה מאפשר קיום אירועים בהיקף של עד 200 משתתפים מתחת לעצי ההדר בשילוב טעמי הקייטרינג של "מור וקינמון" שבניהול הבן, שילה והשפית אלישבע גור אריה.

מור וקינמון כפר הרואהרבקהל'ה, גננת בעברה, הגיעה לאמנות האירוח ועיצוב השולחן לאחר מסע חיים מעניין יחד עם בעלה וילדיה. את תחילת דרכם עשו במחלקת נחל בקיבוץ הדתי, טירת צבי, כשעזבו את הקיבוץ פתחו גן ילדים במושב והשקיעו את מרצם בהנחלת תרבות ואסטטיקה לקטנטנים. לאחר 22 שנים סגרה רבקהל'ה את הגן והחלה ללמוד אמנות בבית ברל. היא קיימה סדנאות בתחום העיצוב, בעיקר לסקטור הדתי ומאוחר יותר הקימה את הגלריה המשמשת כיום אבן שואבת לאוהבי אמנות האירוח והעיצוב.

כיום זהו עסק המעסיק חלק נכבד מבני המשפחה, וזוהי גם ההרגשה של המבקר בגלריה. האורחים מתקבלים ביחס אישי והופכים להיות חלק מציבור ידידי המקום. "אני מרגישה כמתווכת בין האומן ללקוח", מספרת לנו רבקהל'ה. ואכן, חלק גדול מלקוחותיה חוזר בקביעות כדי להתעדכן בחדשות ובחידושים המוצעים בגלריה. כדאי ומומלץ להיות חלק מציבור הלקוחות האלה.

הגלריה של רבקל'ה בכפר הרוא"ה
פתוח כל ימי השבוע למעט בשבת
לפרטים: טל' 04-6365945
050-7217623

מור וקינמון
לפרטים: טל' 050-5448756
050-5425011 אזור הצפון
תגובות
אין תגובות למאמר
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי