עוגות בטעם של מימי

בתוך הנופים המדהימים והגבעות הירוקות של מרחבי שפלת יהודה שוכנת מסעדת מימיס של מימי ושימי טרבלוס. צריך רק להגיע למושב גבעת ישעיהו ולשאול

לביקור אצל מימי טרבלוס בגבעת ישעיהו הגענו בבוקרו של יום אביבי כשריחות הפריחה מקדמים את פנינו כבר בכניסה לחצר. עברנו דרך גינה צבעונית, ריחנית ומטופחת ונהנינו מהנוף הנפלא הנשקף מסביב, הגבעות הירוקות של שפלת יהודה, השיטה הפורחת, שמיר הבר וחרציות בצהוב.
בקצה השביל פגשנו את מימי. קונדיטורית שהקימה יחד עם אחיה שימי, קונדיטוריה בטעם ביתי המספקת דברי מאפה (כשרים) לבתי קפה שונים במרכז הארץ ועוגות לאירועים ולהזמנות ביתיות לקראת שמחות וסופי שבוע.

מימי בקונדיטוריה מימיסאת אמנות האפייה רכשה מימי לאחר סיום לימודים האקדמאיים, כשהמשיכה משם למכללת הדסה כדי ליהנות מהתחום שהיא באמת אוהבת, קונדיטוריה. לאחר מכן עבדה במשך שלוש שנים והתמחתה בקונדיטוריה של קלוד בן שמעון בתל אביב. בשנים אלו גדלה אהבתה למקצוע והיא למדה לחוש כל חומר, להעריך מוצרי גלם איכותיים ואת היצירה הגלומה בכל מוס, פאי או פטיפור. בסוף התקופה החליטה לחזור הביתה, לגבעת ישעיהו, ופתחה עם שימי את בית המאפה הפרטי שלהם: mimi's.

כל המשפחה התגייסה למשימה, הוקצו לכך חדרים בבית, הושקעה עבודה רבה בטיפוח הגינה וההורים נרתמו לעשייה עצמה. האבא עוזר בצדדים הלוגיסטיים ובגינה והאמא מגיעה לסייע במטבח לאחר סיום יום עבודתה מחוץ לבית.

פינקו אותנו בצלחת עמוסת עוגיות נימוחות בפה ובדוגמאות נוספות של עוגות שזה עתה יצאו מהתנור. הטעמים, הריחות ומראה העיניים הותירו אותנו שם במשך שעה ארוכה, נהנות ומתענגות על כל דבר מאפה שבא לפינו. ואם תרצו, גם אתן ואתם תוכלו לחוות זאת. ניתן להגיע ל"מימיס" במושב גבעת ישעיהו בכביש 38 מכיוון בית שמש ומכיוון קרית גת ובית גוברין.

מימיס - עוגות בטעם אישי
משק 70 גבעת ישעיהו
פתוח
מידי יום שישי החל מהשעה 09:00
לפרטים: טל' 02-9998278
www.mimis.co.il אזור הדרום
תגובות
אין תגובות למאמר
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי