ברדו בית הלחם והקפה

ריח הלחם והמאפה העולה מ"ברדו" באזור התעשייה פולג בנתניה יכול לסחרר את כל החושים על שולחן כפרי ענק מונחים עשרות מוצרי מאפה וממרחים המיועדים לעורר את טעמם של המבקרים ואלה עושים זאת בהצלחה מרובה

אזור התעשייה פולג בנתניה מתקשר יותר במודעות עם קיומו של ענק הריהוט "איקאה". אלה המחפשים באזור עוד כמה דברים טובים לנפש ולטעם, יוכלו להיכנס ל"ברדו" הסמוך ולבחור ממגוון דברי מאפה בטעמים חלומיים. בכניסה למקום מקדם את פני הבאים שולחן ענק, משהו המזכיר את השולחנות במטבחים של פעם. זהו למעשה שולחן טעימות שלאורכו מונחים מבחר לחמים, עוגות ועוגיות, ממרחים וחמאה המוצעים לכל אורח ומבקר לטעימה. העצוב החם של המקום משלב בין עץ ללבנים אדומות ומשרה הרגשה של שהות בבית מאפה אירופאי.

עבור חיליק, אחד משלושת השותפים שעוסק באפיית לחמים כבר יותר מעשור, "ברדו" הוא בבחינת הגשמת חלום. לדבריו, בניית הקונספט של המקום נעשה מתוך כוונה להפעיל את כל החושים של הלקוח. חיליק ושני שותפיו, רפי סרוסי ואדי עמר התחילו את דרכם במקום עם מאפיה שיצרה לחמים. בהמשך נפתחה גם חנות ובית קפה בקדמת המאפיה.

הלחמים נאפים בתהליך של עבודה ידנית ועשויים מחומרי גלם איכותיים, קמח טרי, חומרים טבעיים ללא שומנים, סוכרים וחומרים משמרים.
בנוסף למבחר העצום של הלחמים ניתן למצוא כאן עוגות בחושות, עוגות פאי ושמרים, עוגיות ומגוון קישים. אחד המוצרים היותר מעניינים בברדו, הוא בצק בסיס דק המתאים לכל מאפה. צריך רק להניח את המילוי ולאפות 6 דקות בלבד והארוחה מוכנה.

מי שמעוניין לסעוד את ליבו לאחר הטעימות, יכול ליהנות מתפריט עשיר המציע מגוון ארוחות חלביות. האוכל טעים, האווירה נעימה, אבל השירות חובבני.

ברדו
הבונים 12 אזור התעשייה פולג נתניה
פתוח:
בימים א' -ה' בשעות 07:00 - 24:00
בימי ו' בשעות 07:00 - 14:00
בימי שבת מצאת השבת עד חצות
לפרטים: טל' 09-8654935 אזור הצפון
תגובות
1.
חוות דעת בעקבות הזמנת קיטרינג
גרינפלד אלי ותרצה  |  28.09.13
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי