שילוב של טעם וריח

"זרים" ו"לפתן" שוכנים בכפיפה אחת בכפר הס ומציעים פרחים ישר מהשדה ומעדנייה מעוצבת להפליא. אפשר להתרשם מהריחות והצבעים וליהנות במקביל מהקפה והמעדנים המוצעים במקום

לפני קרוב ל- 10 שנים החליטו בני משפחת גולן בכפר הס לפתוח עסק משפחתי לממכר פרחים. היה זה המשך ישיר לפעילותם כמגדלי פרחים ולמעשה חלק מהיבול המוצע למכירה גדל ממש בחממות שליד החנות. אפשר למצוא כאן זרי פרחים בהרכבים שונים, אריזות מתנה ופרחי שדה למיניהם במגוון צבעים. לאחר 7 שנים של מכירת זרים "לאנשים שאוהבים פרחים" כדבריהם, החליטו במשפחה להוסיף לעסק גם טעמים. בשנת 2002 נפתחה במקום המעדנייה "לפתן" ולדעתנו מדובר בשילוב מנצח.

המקום מעוצב להפליא, מטופח ונעים לבילוי. לאחר בחירת זר הפרחים הטרי והצבעוני, אפשר להיסב בנחת לשתיית קפה, להזמין עוגה בטעם ביתי וליהנות מהאווירה. רשימת המעדנים ב"לפתן" כוללת גם סנדביצ'ים מיוחדים, סוגי לחם שונים, גבינות בוטיק, נקניקים ויינות. המחירים אינם זולים אבל המגוון מזמין ומפתה.

לצערנו, בעת ביקורנו באתר לא הצלחנו לפגוש את בעלי המקום, אך הצצה לאתר האינטרנט מלמדת, כי הרעיון נולד מתוך אהבתם של בני  משפחת גולן לאיכות ואסטטיקה, ומתוך מחשבה על שילובים אינסופיים של מוצרי מעדנייה וסידורי פרחים. ניסינו את השילוב הזה באחד מימי אמצע השבוע ואנחנו ממליצות גם לכן.

"זרים" ו"לפתן"
בכפר הס בשרון
פתוח
בימים א' - ה' בשעות: 08:00 - 20:00
בימי ו' בשעות: 08:00 - 17:00
בימי שבת בשעות: 08:00 - 15:00
לפרטים: טל' 09-7961974, 09-7969595
אזור השרון
תגובות
1.
לא ענייני
אנונימי  |  15.02.21
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי