ספא פסטורלי בגליל

ספא פסטורל בכפר בלום אינו מתיימר להיות כאותם מתחמי טיפול במלונות הבריאות הנודעים, אבל בילוי של שעת בוקר מוקדמת במקום יכול להכניס את המטופל ל"רילקס" שאינו נופל כלל מאלה הקיימים באווירת אתרי הספא הגדולים. צריך רק להזמין מקום כדי לזכות במגוון ההנאות שמוענקות בחמאם התורכי, מסלעת הרפלקסולוגיה, הסאונה הפינית, הדלי המתהפך מעל לראש, חדרי הטיפולים ופינת ההתרגעות הנהדרת מול נופי החרמון והגליל

שילוב של חדרי ספא בבית מלון זהו עניין של שגרה וכמעט לא נמצא כיום מלון המכבד את עצמו שאינו מעניק לאורחיו גם אפשרות למגוון טיפולים, טיפוח והתרגעות.

אבל כידוע, יש ספא ויש.... חדרי טיפולים. אז נכון שלא כל המלונות מתהדרים בהיצע הדומה לזה של "יערות הכרמל", "הרודס ויטליס" או "מצפה הימים", אבל אם  תגיעו למלון פסטורל כפר בלום, תיווכחו לדעת שאפשר לעשות חיים גם במשהו הרבה יותר קטן, אבל איכותי לעילא ולעילא.

מדובר ב"פסטורל ספא" המצוי באחד המבנים של בית המלון. לרגע עוד הייתה בקצב המואץ של החיים, וכשנכסת  פנימה, מצאת את עצמך בעולם אחר, שונה מהאקלים שמחוץ למקום. בראש ובראשונה זהו עניין של עיצוב. "פסטורל ספא" בנוי משילוב של אבן טבעית בקירות המבנה דבר המשרה אווירה שונה משאר חלקי המלון.טיפול זוגי בפסטורל ספא כפר בלום

בקומה הראשונה מצוי חמאם תורכי מעוצב שיש, סאונה פינית, מערת מים זורמים, מסלעת רפלקסולוגיה וגם פינה מפתיעה של דלי מתהפך. צריך רק להיכנס... למשוך בחבל... והמים כבר ירדו מלמעלה בשטף. בסמוך מצוי חדר כושר ופינה חביבה שבה תוכלו ללגום להנאתכם חליטת תה עד לרגע שבו תקראו לעלות לחדרי הטיפולים שבקומה השנייה.

חדרי הטיפולים ב"פסטורל ספא" אינם שונים מאלה שתמצאו בכל ספא. אפילו חדר הטיפולים הזוגי שנראה מזמין ומפתה אינו יוצא דופן, אבל פינת ההתרגעות הסמוכה לחדרי הטיפולים, זה כבר עניין אחר לגמרי.

טיפול באבנים חמות פסטורל ספא כפר בלוםבקצהו הצפוני מערבי של המבנה, בפינה הצופה אל החרמון, צפון עמק החולה ורכס רמות נפתלי, תוכלו להשתרע על כורסאות שכיבה נוחות ולהתרגע עם כוס משקה צונן אל מול הנוף המרהיב.

לאחר המסז' המפנק, הטיפול השבדי, או הג'קוזי עם השמנים הארומטיים, אין הנאה גדולה יותר מאשר לשבת שם להביט החוצה מבעד לחלונות הגדולים וליהנות... ליהנות... ליהנות.

צילומים: צחי ירון ועומר שביט.

ספא פסטורל
במלון פסטורל כפר בלום
הגליל העליון אזור הצפון
לפרטים:
טל'04-683661
www.kfarblum-hotel.co.il
תגובות
1.
יחס מזעזע, מחיר יקר ותנאים לא הולמים
אור  |  24.02.12
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי