מתנת יום ההולדת שלי

השנה החלטתי לחגוג את יום ההולדת שלי ברוח הפתגם הידוע "אם אין אני לי מי לי". חשבתי שזה יכול להיות יום של פינוק עצמי, משהו באווירה של לנשים בלבד

למזלי הטוב, יום ההולדת חל השנה בשבת ולאור העובדה שגם בתי הבכורה ציינה את יום הולדתה שלושה ימים קודם לכן, הזמנתי אותה לחגוג יחד ובכיף יום שכולו הנאות ועונג ב"כולה" שבנמל תל אביב. 

כולה לנשים בלבד נמל תל אביבבחרנו מקום המיועד לנשים בלבד, כזה שמקנה הרגשה של שחרור מוחלט. לא נורא אם נפרם  מעט החלוק ולא צריך לשלב רגליים. אפשר  להרגיש חופשייה ומאושרת.

כבר בכניסה קדמו את פנינו שתי עלמות חן חייכניות. מיד נשלפו כפכפי אצבע לבנים, חלוקי כותנה רכים ומגבות צחורות. קיבלנו הסבר על המקום המציע פינות אירוח עם שתייה חמה וקרה, חדרי רחצה מרווחים, תחליבי גוף למיניהם, היצע נכבד של פינוק אמיתי.

לאחר שסיימנו את שלב מנעמי הפתיחה, נפרדנו לטיפולים השונים. אני בחרתי בטקס תה יפני, טיפול מרגיע ונעים שכלל אבנים חמות ,שמן חם, פילינג גוף של גרגריםעדינים, עיסוי גוף מלא בחומרים על בסיס תמצית תה ירוק. מדובר במקור טבעי של נוגדני חמצון הידועים ביכולתם להעלות את רמת החיסון בגוף,לשפר תהליכי עיכול וחילוף חומרים ועוד. טיפול מומלץ בהחלט לניקוז הרעלים ולתחושת רוגע ואיזון. משהו שכל אחת ואחת זקוקה לו מפעם לפעם. כך חלף לו הזמן בנעימים, משכיח את המולת השגרה היום – יומית.

בתי הנמצאת בחודשי הריון מתקדמים בחרה בעיסוי מתאים הניתן לנשים בחודש רביעי ומעלה. זהו טיפול התומך בשינויים המתרחשים בגוף בזמן ההיריון והוא ניתן על ידי מטפלות שעברו הסמכה מיוחדת לכך.

סיימנו את הפרק הזה עם תה יסמין מרגיע, מקלחת והתמרחות מדיפה ריחות של שלווה ויצאנו משם לארוחת צהריים באחת המסעדות שבנמל התוסס. נהנינו מרעש הגלים המתנפצים למזח ומהשמש נעימה והבטחנו לעצמנו לשוב ולפנק את עצמנו בעוד אי אלה ימים שכאלה.

"כולה" לנשים בלבד אזור המרכז
בית בנמל האנגר 26 תל אביב
למידע:
www.coola.co.il
תגובות
אין תגובות למאמר
© כל הזכויות שמורות לאתר דה ז'ה וו

כל המידע באתר הינו מהתרשמותן האישית של הכותבות ואינו מידע מסחרי